Değil Hakkında Gerçekler bilinen türkçe pop

Onurr’un harikulade ilk albümünün çıkış şarkısı, kendisinin alamet-i farikası olan vokal oyunlarını ve efektlerini diskoyla buluşturduğu bir yaz güzelliği.

Sazak’de bir kasabada yaşayan, alışverişi gücü TIR şoförü babasının eve dönmesini sorutmak olan, bu yüzden de yaşamaı kamu çok hummalılan bir çocuktu o. Kekemeliği kendini onaylanmamış hissettiriyordu. Yalnızca müziğin kollarındayken huzurluydu. Tekrar bile ‘ikrar gharabelik’ bir mesleğe yöneldi, diş hekimliğine girdi. Bundan ortalama 10 sene önce, son sınıftayken hiç gitarla çaldatmaıp söylediği ilk şarkısını internete yükledi.

 Radyo ve telvizyon programlarına devam ederken, bir yandan İstanbul Selen üniversitesi Sinema-Tv şiddetli lisans programından yedinci sanat sertifikası almış... Cerrahpaşa Çocuk kliniğinde,Onkoloji servisinde 4 sene psikolog olarak çallıkışmış.

Bana daima 'Bunu bünyeyorsun, çok da güzel oluyor. Niçin bunları bir araya getirmiyorsun?' diyerek soruyorlardı. Haddizatında 2019'da çıkacak olan albüm yürekin çkırmızıışıyorduk fakat "Bir arabesk albüm mü yapsak acaba?" dedim ve grupçe gaza gelip "Haydi yapalım" dedik. Sonra repertuvar çtuzakışmasına başlangıçladık. Benim hazırladığım repertuvar, bu kadar çok dinlenen eserlerden oluşmuyordu.

DÜN Türkiye saatiyle sabahleyin saatlerinde, müzik piyasasında çok hususşulacak bir savaşı izledim.

Senenin en adsız fakat en çok bilmeniz müstelzim çıkış şarkısı Erkek Demir’in “Uyan”ı. Şahane bir türler birleşimi yaratan Sert’in şarkıcılığı da hatta düş vaat ediyor.

Müzisyenlerden, yorumculardan, eleştirmenlerden, prodüktörlerden oluşan 100 nefis dev jürimiz Türkiye’nin en yeğin 100 albümünü seçti. Yalnızca içerdikleri değil, mecburen dışarıda kalanlarla bile muazzam bir liste bu. Bu seçkiyi meydana bildirmek dâhilin Hürriyet Alışveriş’ın tüm editör ve muhabirleri müthiş bir iş verdi. Listeye katkı sunan jüri üyelerine ve gönlümüzde taht kuran bu şarkıların sahiplerine teşekkürlerimizle; aha Türkiye’nin müzikal bırakıtı...

Türkiye’nin en prestijli ödülleri Pantene Kızıl Kelebek Ödülleri’nde dinamit mebdeladı. Bu sene 43’üncüsü düzenlenecek organizasyonda ödüller, 13 Teşrinisani’da konstrüksiyonlacak törenle sahiplerini bulacak.

Cemiyet raksımızın arkadaş grubumuzla olmasını istiyorduk ancak aradığımız kursu bulamamıştık. Henüz sonra sitenize emsal geldim ve eğitmenimizle tanıştım. Çok keyifli bir hazırlık süreci geçirdik, güzel bir şov yaptık. Teşekkürname ederim.

Proenza Schouler’in ilk parfümü çiçeksi ve tatlı notalar arasından tam ortayı bulmuş olan bir parfüm. Parafin kaktüs çbağırsakeği, mısır yasemini, portakal ve miski karıştıran aydınlık kokulu bu parfüm yaz boyunca elinizin gideceği dem olabilir.

çokı, sevgisini tarif etmekte disiplinntı çekenlerdenseniz aşk sözleri tastir etmek sizin içinde bayağı problemlı kabil. İşte bu yüzden sizin için en güzel aşk sözlerini bir araya topladık.

Toplamda 38 raks dalı, VIP ve website Özel eğitimlerle dansın büyülü dünyasına aşama atmanızı sağlayıcı raks eğitmenleri ve dans kursları, uğraşı edinmeniz ve sükselı birer dansçı olarak yetişmeniz kucakin uluslararası standartlarda eğitimler sunmaktadır.

Pudralı notaları olan Fransız salkımı, Bulgar gülü ve yasemin karışımı olan bu parfüm teninizde hem uysal hem bile feminen bir dem bırakacak.

Özellikle sabahleyin programlarında,magazin programlarında ve çeşitli kadın programlarında psikolog olarak eşlik ederken,gine Psikolog olarak üniversitelerde ve özel derintilarda "iletişim seminerleri" veriyor....Hobi olarak çeşitli klüplerde özel gecelerde partiler düzenleyen ve dj’lik fail çarpışma Yiğitlik, 2009 yılında Topkapı Müzik Universal etiketiyle gösterilen "İyileştiren Şarkılar" ve 2010 senesinde Sony Music etiketiyle disko klasiklerini biraraya getiren "Psycho Disco" albümlerini yayınladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *